Wyświetl pojedynczy post
kukis
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#840
Stary 21.03.2009, 12:14
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czasem piłkarz po jednym meczu staje się bohaterem kibiców. Patrzą na niego i myślą ‘Dlaczego on nie gra?’ A może on rozegra jeden dobry mecz, a potem cztery gorsze. OK, możesz mieć piłkarzy, którzy oczarują publiczność, ale ja potrzebuje robotników, harujących przez pełne 90 minut, co tydzień, na każdym treningu, by wygrywać trofea. Robotników, z wystarczającymi umiejętnościami, by wygrywać.

Wg mnie aż nadto trafnie pasuje do sytuacji Czecha w Wiśle.
Wszystko bardzo fajnie. Szkoda tylko, że u nas ci "robotnicy" nie mają tych wystarczających umiejętności. Patrz Sobol w ostatnim meczu.