Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#989
Stary 21.03.2009, 12:14
SPRZEDAM
Czapke New Era Chicago Bulls 25 zł


Wiecej i lepsze fotki na priv!
__________________________________________________ ____________________________


Taka kamizelka/ocieplacz do sprzedania, raz przymierzena.
Rozmiar XL, stan nowa.
Dlugośc od miejsca wszycia stójki po plecach 74, szerokosc 62.
40zł
Pozdrawiam
wszystko na priv!
Ostatnio edytowane przez v : 24.03.2009 o godz. 18:11.
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
Odpowiedz cytując