Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9382
Stary 21.03.2009, 12:05
już na onecie o tym piszą masakra
ja bym się tak nie podniecał tym, bo to wcale nie jest taka duża kasa, no ale my Polacy nie umiemy się targować i szybko wymiękamy (przykład Błaszczykowski, miało być 5 mln Euro, a skończyło się wiadomo jak)
Jeśli to prawda to dobrze, że Marcelo zostanie do końca rundy, bo byśmy mieli wieka dziurę w obronie teraz.


Odpowiedz cytując