Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9381
Stary 21.03.2009, 12:05
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jesli Marcelo odejdzie to bedzie znak ze idziemy w strone biznesu a nie rozwoju (pozbywanie sie perelek, brak bazy treningowej, scoutingu itp).
W przyszlym sezonie Wisla bedzie grac na wygnaniu, a bez sprzedazy zawodnikow oznaczaloby to, ze Cupial musialby wpompowac kilkanascie milionow zlotych. Sytuacja gospodarcza nie napawa optymizmem, wiec raczej beda dalsze oslabienia zamiast wzmocnien. Nie wiadomo co z Brozkiem, bo jesli nie uda sie go sprzedac w tym sezonie to Wisla bedzie miala powazne klopoty finansowe...
Odpowiedz cytując