Maciuś napisał(a):

|
Jesli Marcelo odejdzie to bedzie znak ze idziemy w strone biznesu a nie rozwoju (pozbywanie sie perelek, brak bazy treningowej, scoutingu itp).
|
W przyszlym sezonie Wisla bedzie grac na wygnaniu, a bez sprzedazy zawodnikow oznaczaloby to, ze Cupial musialby wpompowac kilkanascie milionow zlotych. Sytuacja gospodarcza nie napawa optymizmem, wiec raczej beda dalsze oslabienia zamiast wzmocnien. Nie wiadomo co z Brozkiem, bo jesli nie uda sie go sprzedac w tym sezonie to Wisla bedzie miala powazne klopoty finansowe...