QBAS napisał(a):

Zawsze przykro jak naszego dobrego grajka sprzedają. Ale z drugiej strony sprowadziliśmy grajka za free.. A dają nam za niego 2 mln euro.
Jakbyśmy tylko takie interesy robili (a nie Dawidy, Garguły i inne Łobodzińskie) to o naszą przyszłość byłbym spokojny.
Panie Bednarz, rękawy zakasać i koleją perełkę poprosimy. Niekoniecznie z Brazylii
|
A czy Ty rozumiesz, że sam Bednarz mówił, że sprowadzenie piłkarza tej klasy co Marcelo, w tym wieku, to był ogromny cud, zbieg wielu przychylnych nam okoliczności itd. Bo już takiego Romeu latem nie sprowadziliśmy, a Beto może wypalić, a może nie. Więc jak sam widzisz, załatwić taką perełkę, która przyjdzie, pogra dwa rok-dwa i pójdzie za 2 miliony euro nie jest tak łatwo. Inaczej mielibyśmy 11 takich Marcelów i byli bogatsi o 22 miliony euro co dwa lata...