Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 21.03.2009, 11:30
Trzeba odgrzebac temat

Obecnie zastanawiam się nad kupnem taniego autka na gaz,

i teraz pytanie do Was, co polecacie

Renault Clio I czy moze Ford Escord Mk6 ... cena podobna, Ford dużo ładniej wygląda, ale jak się to mówi: Ford gówno wort



bardzo prosze o opinie
Odpowiedz cytując