Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy
Offline
#
231
21.03.2009, 11:30
Trzeba odgrzebac temat
Obecnie zastanawiam się nad kupnem taniego autka na gaz,
i teraz pytanie do Was, co polecacie
Renault Clio I
czy moze
Ford Escord Mk6
... cena podobna, Ford dużo ładniej wygląda, ale jak się to mówi: Ford gówno wort
bardzo prosze o opinie
hudinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hudinho
Znajdź inne posty napisane przez hudinho