|
Ja wlasnorecznie zrobilem domek z zapalek dosc spory, wlasny projekt.Troche mi to czasu zajelo, blogoslawienstwem dla dudowniczych takich konstrukcji jest klej szybko schnacy.
Cierpliwosci trzeba miec co niemiara, robie przymiarki zeby zrobic stadion Wisly wiec narazie zbieram elemety potrzebne do wykonania.
Najwiekszy problem bede mial z krzeselkami bo chce zrobic najwierniejsza kopie ze wszystkimi strzegolami a nigdzie nie moge ich dostac.
Zrobie zdiecie mojego domku jak wroce z pracy
Temat bardzo fajny
 ,
|