Wyświetl pojedynczy post
killabeez
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9368
Stary 21.03.2009, 11:04
Nie ma co płakać, dla mnie to było oczywiste. Zgodzę się z wami, że jest bardzo prawdopodobne, że ten artykuł Fucktowy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, ale nie zmienia to faktu, że porusza ważną kwestię, z którą czas się pogodzić, żeby potem nie wylewać gorzkich łez na forum. Marcelo w lecie opuści nasz klub. Jestem przekonany, że jeśli ma klauzulę (mówi się o 1 milionie dolarów, jeśli się nie mylę) to znajdzie się ktoś gotowy wyłożyć takie pieniądze za bardzo perspektywicznego piłkarza. Gołym okiem widać, że chłopak z meczu na mecz coraz lepiej czyta europejską piłkę i staje się lepszym piłkarzem. W każdym razie teraz do roboty powinien wziąć się Bednarz i szukać JUŻ jego następcy, ale wszyscy wiemy jak będzie. Głowacki z Diazem na środku i Singlar z Broziem po bokach. Naprawdę zacznijcie już godzić się z tą myślą
Odpowiedz cytując