Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 21.03.2009, 10:50
Panowie mam propozycję wymiany telefonu z SE k770i na Nokię N 73 i chciałem się Was zapytać o opinię na temat tego drugiego telefonu ? czy jak się zamienię to stracę finansowo ? mój telefon jest Nowy a jego ma 5 miesięcy, proszę pomoc
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując