Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
4980
21.03.2009, 10:31
W związku z licznymi na stadionie Legii wulgarnymi okrzykami oczekuję, że znane z nieustępliwej walki ze stadionowymi bluzgami ITI i tym razem znajdzie prowodyrów i wlepi im kolejne zakazy stadionowe.
P.S.
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss