To na pewno nie jest prawda.
gooro33 juz podkreslil 2 fragmenty które się wykluczają
Przecież wszyscy w klubie mówili, że muszą szukać za granicą, bo ceny polskich ligowców są wzięte z kosmosu
Jedyne na co ja bym się zgodził to sprzedaż Marcelo i zakup 2 zawodników jego typu, albo jeden młody perspektywiczny, darmowy, drugi starszy (Żewłakow, wg mnie on byłby wielkim wzmocnieniem Wisełki)