Szymek_R22 napisał(a):

|
Jest, w Umbro i w Sizeerze w Galerii Krakowskiej. Wszystkie możliwe kolory.
|
Byłem wczoraj w Umbro w GK i nie bylo replik koszulek z nowym sponsorem bet-at-home, byly tylko orginalne i repliki tych z tamtej rundy ze sponsorem TF Kable.
W sklepie na oficjalnej tez nie ma replik tych nowych koszulek, czy moze ktos wie kiedy bedą?