Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
175
21.03.2009, 10:17
A ja liczę na Liverpool. Benitez ze swoją taktyką może zwyciężyć wszystko
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr