Wybaczcie, jestem przyzwyczajony do tego co było zawsze - nie do pierwszej ligi, która notabene jest drugą.
mr_kwolf - otóż to. Nie jest on piłkarzem w świetnej formie, powiem że wręcz gra przeciętnie.
DrewniaQ napisał(a):

|
Jak Małecki nie gra na poziomie pierwszoligowym, to na jakim gra Łobodziński? Reprezentacyjnym?
|
Cóż - poziom reprezentacyjny, tzw. "international level" wg Leo Beenhakkera to dość sporna kwestia. Nie zmienia to faktu, że Łobodziński pewnie i w drugiej (tfu! - w waszej pierwszej) lidze nie błyszczałby.
mic napisał(a):

|
Kolego, na poziomie pierwszoligowym on gra juz bardzo dlugo, przez ostatni sezon gral na poziomie ekstraklasy, wiec zluzuj
|
Jestem jak najbardziej wyluzowany, drogi kolego

Przyzwyczaiłem się do fatalnej gry Wisły od odejścia Kasperczaka. Może nie zawsze fatalnej jeśli chodzi o wynik, ale beznadziejnej jeśli chodzi o styl.