Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1438
Stary 21.03.2009, 09:56
Wybaczcie, jestem przyzwyczajony do tego co było zawsze - nie do pierwszej ligi, która notabene jest drugą.
mr_kwolf - otóż to. Nie jest on piłkarzem w świetnej formie, powiem że wręcz gra przeciętnie.

DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Jak Małecki nie gra na poziomie pierwszoligowym, to na jakim gra Łobodziński? Reprezentacyjnym?
Cóż - poziom reprezentacyjny, tzw. "international level" wg Leo Beenhakkera to dość sporna kwestia. Nie zmienia to faktu, że Łobodziński pewnie i w drugiej (tfu! - w waszej pierwszej) lidze nie błyszczałby.

mic napisał(a):Wyświetl post
Kolego, na poziomie pierwszoligowym on gra juz bardzo dlugo, przez ostatni sezon gral na poziomie ekstraklasy, wiec zluzuj
Jestem jak najbardziej wyluzowany, drogi kolego Przyzwyczaiłem się do fatalnej gry Wisły od odejścia Kasperczaka. Może nie zawsze fatalnej jeśli chodzi o wynik, ale beznadziejnej jeśli chodzi o styl.
Odpowiedz cytując