Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Deivid
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
6627
21.03.2009, 09:33
Czy jest już dostępna replika nowej koszulki Wisły ze sponsorem bet-at-home? Jeśli nie to kiedy można się spodziewać ich sprzedaży?
Deivid
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deivid
Znajdź inne posty napisane przez Deivid