Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9361
Stary 21.03.2009, 09:24
Nie zmienia to faktu, że Marcelo jest łakomym kąskiem dla wielu klubów. Moim zdaniem jest to najbardziej perspektywiczny i utalentowany zawodnik jakiego mamy w kadrze. Gdyby pokazać go w szerszym gronie (puchary) to czuje, że mógłby paść rekord. Chyba, że ma kwotę odstępnego. Mam nadzieję, że nie będziemy chcieli opchnąć go przy pierwszej lepszej okazji.

Jestem pewien, że jakby wyliczyć statystykę Marcelo to byłby on najlepiej odbierającym zawodnikiem polskiej ligi. Sądzę że Cupiałi ma gdzieś czy to obcokrajowiec czy nie ważne aby dobrze grał. Także nie ma żadnego podziału obcokrajowców sprzedajemy, a Polaków nie. U nas panuje raczej zasada sprzedamy wszystkich za odpowiednią cenę.


Co do zaciągów z Brazylii to jakoż iż nie mamy skautingu jest to przynajmniej jakiś pomysł. Interesy z panem Perlarta wychodzą jak na razie na plus, tylko przydałoby się zacząć operować na tamtym rynku jakimiś kwotami.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.03.2009 o godz. 09:45.
Odpowiedz cytując