|
Niezły numer z tym Olimpiakosem. Co najśmieszniejsze to może być prawda bo zapewne niewiele do gadania mieliśmy. Powiem tak. Jeżeli ma taką klauzulę jak się mówi to lepiej sprzedać teraz niż potem jak się zgra z drużyną. W przyszłości lepiej nie wpisywać takich klauzul do kontraktów. Chociaż jakby to była prawda to 9 mln na paru grajków by wystarczyło.
|