Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1073
Stary 21.03.2009, 01:46
Jezu ,ludzie , to co tu niektórzy "kibice" wypisują to na prawdę szczena opada.
Dla umotywowania cwaniactwa i zwykłej chciwości i chęci dorobienia łatwej kasy na (ich zdaniem) jeleniach wymyślają takie brednie że niedobrze się robi czytając.
Dla mnie sprawa jest prosta ,myślałem że derby to święto kibiców. A tu proszę święto cwaniaczków ,koni i innych geszefciarzy. Niby nagle nie mogą iść na mecz , chcą sobie zwrócić koszt biletu (zrozumiałe) ale wliczają czas, dojazd, może jeszcze stres i koszt ubłoconych spodni i zdartych butów doliczycie.
Szanujesz innych Wiślaków , chcesz odsprzedać -to zrób to uczciwie i po temacie.

Innym razem (dość często) w - sprzedam kupię..- jakiś "brat po szalu" oferuje NIBY kolekcjonerski, unikatowy szal , koszulkę itp.za jedyne 55 + 15 wysyłka - gdy identyczne są w WŚ za 25-30zł....
Niby nie powinno to dziwić bo mamy kapitalizm i wolny handel ,ale to jest Forum Wisły a nie ..Tomexu i jakiś elementarny szacunek do reszty kibiców przydałoby się zachować.
A jak ktoś przelicza przywiązanie do Barw klubowych i szacunek do współziomków na 30 zł zysku to....szkoda słów.
Sam sobie wystawia świadectwo...
Ostatnio edytowane przez darotsok73 : 21.03.2009 o godz. 01:59.
Odpowiedz cytując