Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1071
Stary 21.03.2009, 00:50
Ja pisze zeby banowac typow co dają chorendalne ceny za bilet, a nie jak jest drozszy o piątke czy dziesiątke... Ty mi próbujesz cos wytłumaczyć o czym ja nie pisze... ">40" to był przykład... wiadomo ze jak bedzie 45 to sie nic nie dzieje ale jak juz bedzie 60 to jest cos nie tak proste o tym pisze, ze w****ia mnie robienie kogos w huja. 5 zł wiecej to sam bym mu dał na browca, ze mnie uratował i moge isc na mecz... hipotetycznie
Odpowiedz cytując