Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4976
Stary 21.03.2009, 00:08
irman napisał(a):Wyświetl post
Czym się tu emocjonować. Wszyscy grają dla Amicy. Oni w tym roku zdobędą mistrza i kropka.

Tzw. klasyk ledwo dało się oglądać. Legia cieniutka, Górnik po prostu nie ma za bardzo kim grać. Jeżeli trzeba atakować takimi fachowcami jak Pitry i Zachorski, to trudno się dziwić, że się walczy o utrzymanie. Mimo to mam nadzieję, że Heniek utrzyma ich w lidze. Zresztą w meczach z Amicą u siebie i Legią na wyjeździe zdobyli 2 pkt. My uciułaliśmy w takiej konfiguracji całe zero.



Tez sie zgodze ze jakos wszytsko w tym sezonie uklada sie pod Amike.
Z sadzeniem kto mistrzem bym sie jednak wstrzymał,bo ta liga jest poprostu nieobliczalna....


Rzeczywiscie Gornik potrzebuje wiecej klasowych pilkarzy,Heniek widac kombinuje ale golym okiem widac ze ci co tam teraz graja to zwykli przecietniacy i nic wiecej.
jakos moge wyobrazic sobie lige bez LKS-su ,Odry Piasta czy Arki ale bez Gornika jakos niezbyt.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując