Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#837
Stary 20.03.2009, 23:27
Dokladnie tak samo sobie pomyslalem jak to przeczytalem i mysle ze Rafa ma racje w tym co mowi choc w zespole zawsze potrzebny jest kreatywny zawodnik wsrod tych rzemieslnikow w srodku pola i nie wiem czy Diaz moze byc takim naszym odpowiednikiem Gerrarda