|
Dokladnie tak samo sobie pomyslalem jak to przeczytalem i mysle ze Rafa ma racje w tym co mowi choc w zespole zawsze potrzebny jest kreatywny zawodnik wsrod tych rzemieslnikow w srodku pola i nie wiem czy Diaz moze byc takim naszym odpowiednikiem Gerrarda
|