Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1433
Stary 20.03.2009, 23:25
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że zamiast gadać zacznie w końcu grać na poziomie pierwszoligowym.
Kolego, na poziomie pierwszoligowym on gra juz bardzo dlugo, przez ostatni sezon gral na poziomie ekstraklasy, wiec zluzuj
Odpowiedz cytując