Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KarolOutlawz
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 20.03.2009, 22:54
KarolOutlawz napisał(a):Wyświetl post
kupie jeden bilet na D po normalnej cenie, potrzebny dla kibica Śląska! priv
podbijam, pilne!
Odpowiedz cytując