Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
KarolOutlawz
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
1063
20.03.2009, 22:54
KarolOutlawz
napisał(a):
kupie jeden bilet na D po
normalnej cenie
, potrzebny dla kibica Śląska! priv
podbijam, pilne!
KarolOutlawz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KarolOutlawz
Znajdź inne posty napisane przez KarolOutlawz