Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4970
Stary 20.03.2009, 22:34
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
ponieważ kolega nie odpisuję, pozwolę sobie to zrobić za niego.

40 zł to dla mnie już górna granica - ale czasem są takie mecze jak Tottenham(170?), kiedy zapożyczam się u wielu znajomych, żeby tylko wejść na ten mecz.
zgadzam się, są czasem takie mecze. W Twoim przypadku był to Tottenham, w moim np swego czasu Barcelona czy Szachtar. Nic nie ujmując Górnikowi, nie ta klasa, aby bulić górę forsy.


edit: ultr4 I know
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 20.03.2009 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując