vote-for-mikey napisał(a):

ponieważ kolega nie odpisuję, pozwolę sobie to zrobić za niego.
40 zł to dla mnie już górna granica - ale czasem są takie mecze jak Tottenham(170?), kiedy zapożyczam się u wielu znajomych, żeby tylko wejść na ten mecz.
|
zgadzam się, są czasem takie mecze. W Twoim przypadku był to Tottenham, w moim np swego czasu Barcelona czy Szachtar. Nic nie ujmując Górnikowi, nie ta klasa, aby bulić górę forsy.
edit: ultr4 I know
