Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4969
Stary 20.03.2009, 22:31
spartan napisał(a):Wyświetl post
Mam te same obawy co element...
Mecze w Bytomiu i Bełchatowie kolejny raz pokazały gdzie zdobywa się mistrzostwo. Niedziela i kraina kwitnącej bulwy mogą okazać się kluczowe.
Już kilka sezonów temu gdy walczyliśmy zaciekle z Warszawą o tytuł ktoś zauważył tę prawidłowość. Wisła pełna gwiazd miała czasem problemy z topowymi drużynami, od Legii zdażało się łomot zebrać, ale "ogórków" kroiliśmy równo, podczas gdy Warszawa traciła punkty w Wodzisławiu et
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując