spartan napisał(a):

Mam te same obawy co element...
Mecze w Bytomiu i Bełchatowie kolejny raz pokazały gdzie zdobywa się mistrzostwo. Niedziela i kraina kwitnącej bulwy mogą okazać się kluczowe.
|
Już kilka sezonów temu gdy walczyliśmy zaciekle z Warszawą o tytuł ktoś zauważył tę prawidłowość. Wisła pełna gwiazd miała czasem problemy z topowymi drużynami, od Legii zdażało się łomot zebrać, ale "ogórków" kroiliśmy równo, podczas gdy Warszawa traciła punkty w Wodzisławiu et