Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1062
Stary 20.03.2009, 22:30
Jezeli jest Chetny na wejście za 35 zl na mecz z Cracovia na sektor D niech pisze na priva.

kto pierwszy ten lepszy

NIE AKTUALNE!
Ostatnio edytowane przez Tobi1906 : 20.03.2009 o godz. 23:04.
Odpowiedz cytując