Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4968
Stary 20.03.2009, 22:29
sq napisał(a):Wyświetl post
Ale w sumie macie Boguskiego...
Mamy i nie mamy

Wszystkie poprzednie trzy mecze w jego wykonaniu to sam piach.
Ale dalej wierzę, że się teraz obudzi


PS. Rozwalił mnie tłum na Legii skandujący po meczu:

DZIĘKI, K***A, DZIĘKI ! !


Odpowiedz cytując