Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
4968
20.03.2009, 22:29
sq
napisał(a):
Ale w sumie macie Boguskiego...
Mamy i nie mamy
Wszystkie poprzednie trzy mecze w jego wykonaniu to sam piach.
Ale dalej wierzę, że się teraz obudzi
PS. Rozwalił mnie tłum na Legii skandujący po meczu:
DZIĘKI, K***A, DZIĘKI ! !
Szary007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szary007
Znajdź inne posty napisane przez Szary007