picasso napisał(a):

|
jeżeli miałby być bufor (a właściwie bufory-bo z obydwu stron),to lepiej by sektor gości znajdował sie tam gdzie dotychczas.przynajmniej bufor byłby tylko jeden,więc i strata miejsc mniejsza.
|
Jeżeli już to bufor będzie z jednej strony, a to dla tego, że Trybuna C nie będzie połączna z D ale bedzie miedzy nimi odstep jakiechś góra 2m...