Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1864
Stary 20.03.2009, 22:25
picasso napisał(a):Wyświetl post
jeżeli miałby być bufor (a właściwie bufory-bo z obydwu stron),to lepiej by sektor gości znajdował sie tam gdzie dotychczas.przynajmniej bufor byłby tylko jeden,więc i strata miejsc mniejsza.
Jeżeli już to bufor będzie z jednej strony, a to dla tego, że Trybuna C nie będzie połączna z D ale bedzie miedzy nimi odstep jakiechś góra 2m...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując