Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4966
Stary 20.03.2009, 22:22
w sumie w tej kolejce najbardziej interesujący będzie aspekt gry Wisły bez Brożka. Ciekawi mnie czy wasz Beto odwróci się przodem do bramki i czy coś ustrzeli... Jeśli Wisła będzie miała zero strzelonych bramek w meczu z Cracovia to może to podziałać deprymująco...
Ale w sumie macie Boguskiego...
Odpowiedz cytując