|
w sumie w tej kolejce najbardziej interesujący będzie aspekt gry Wisły bez Brożka. Ciekawi mnie czy wasz Beto odwróci się przodem do bramki i czy coś ustrzeli... Jeśli Wisła będzie miała zero strzelonych bramek w meczu z Cracovia to może to podziałać deprymująco...
Ale w sumie macie Boguskiego...
|