Gra zabrzan bardzo ciekawa do..25 metra a potem jest pustynia . Nie ma kim i czym. Tej drużynie do zwycięstw potrzeba asów, w ataku ma ...walety. Pracę Henia widać , ale cóż czasu mało i jak widać spadać nikt nie chce. Ciężko im będzie się utrzymać.
Legia ,no cóż piłkarsko bardzo przypomina mi... Wisełkę , "nie żre im", mistrzem na pewno nie będą.
Oby Wisełka się przebudziła.
Jak na razie przynajmniej "buki" mi wchodzą.
