Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4965
Stary 20.03.2009, 22:17
Gra zabrzan bardzo ciekawa do..25 metra a potem jest pustynia . Nie ma kim i czym. Tej drużynie do zwycięstw potrzeba asów, w ataku ma ...walety. Pracę Henia widać , ale cóż czasu mało i jak widać spadać nikt nie chce. Ciężko im będzie się utrzymać.
Legia ,no cóż piłkarsko bardzo przypomina mi... Wisełkę , "nie żre im", mistrzem na pewno nie będą.
Oby Wisełka się przebudziła.

Jak na razie przynajmniej "buki" mi wchodzą.
Odpowiedz cytując