diablo885 napisał(a):

|
irman na razie lech jakos fartem ciula te pkt ale nie ma bata aby grali na takim farcie przez nastepne 10 kolejkek.. jesli wygramy w poznaniu to wszystko sie moze wydarzyc bo 2 pkt to zadna strata
|
No jasne. W tym sezonie jesteśmy nieustraszonymi pogromcami w meczach wyjazdowych. Poza tym żeby wykorzystywać potknięcia innych, trzeba wygrywać swoje mecze, a obecnie mamy ogromne problemy żeby wepchnąć jakiegokolwiek gola. Dodatkowo wypadł nam ostatnio ze składu całkiem niezły napastnik, a bez niego gra w ataku wygląda u nas delikatnie mówiąc dosyć kiepsko.