Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4963
Stary 20.03.2009, 22:15
diablo885 napisał(a):Wyświetl post
irman na razie lech jakos fartem ciula te pkt ale nie ma bata aby grali na takim farcie przez nastepne 10 kolejkek.. jesli wygramy w poznaniu to wszystko sie moze wydarzyc bo 2 pkt to zadna strata
No jasne. W tym sezonie jesteśmy nieustraszonymi pogromcami w meczach wyjazdowych. Poza tym żeby wykorzystywać potknięcia innych, trzeba wygrywać swoje mecze, a obecnie mamy ogromne problemy żeby wepchnąć jakiegokolwiek gola. Dodatkowo wypadł nam ostatnio ze składu całkiem niezły napastnik, a bez niego gra w ataku wygląda u nas delikatnie mówiąc dosyć kiepsko.
:/
Odpowiedz cytując