Górnik urwał punkty i Lechowi i Legii, ale co z tego jak my możemy tego nie wykorzystać. Remis w Bełchatowie, a jak będzie w niedziele? Bez Brożka wkopanie 1 bramki to mega wyczyn dla naszych kopaczy....
Ale mimo wszystko trzeba być optymistą
PS
Dziękuje Heniu za 0-0
