diablo885 napisał(a):

|
irman na razie lech jakos fartem ciula te pkt ale nie ma bata aby grali na takim farcie przez nastepne 10 kolejkek.. jesli wygramy w poznaniu to wszystko sie moze wydarzyc bo 2 pkt to zadna strata
|
może zaczną wygrywać bez farta po 2:0, 3:0
