Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 20.03.2009, 22:07
55 a 80 to jest roznica ..
to juz frajerstwo jest ..

ja bym rzekomo kupił taki bilet spotkał się i wytłumaczył takiemu frajerowi, ze po szalu tak nie wypada
Odpowiedz cytując