Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd
Offline
#
4956
20.03.2009, 22:06
Legia gra słabiutko. Szkoda, że my nie jesteśmy w lepszej formie, bo przynajmniej miejsce w pucharach mielibyśmy pewne. I pytanie do legionistów : Jakieś kwasy na linii drużyna - kibice ?
W życiu ważne są tylko chwile...
SkMk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SkMk
Znajdź inne posty napisane przez SkMk