Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 20.03.2009, 22:01
palikot napisał(a):Wyświetl post
za teksty typu sprzedam bilet na Wisłe >40 na D powinien być ban! z miejscai usuniecie posta!

Koniki ****a jebane. Znajdź sobie robote a nie rób w chuja brata po szalu
Czyli oferty z biletem kupionym rynkowo za 45 zł powinny byc usuwane?

wg mnie nawet mozna przyjąć, że kwota 55 jest odpowiednia - człowiek pojechał po bilet, wydał pieniądze na przejazd, poświęcił czas, a ty DOMAGASZ SIĘ mieć wsyztsko na gotowe za niższą cenę

przyjmijcie jakiś margines ludzie

Bless
Odpowiedz cytując