palikot napisał(a):

za teksty typu sprzedam bilet na Wisłe >40 na D powinien być ban! z miejscai usuniecie posta!
Koniki ****a jebane. Znajdź sobie robote a nie rób w chuja brata po szalu
|
Czyli oferty z biletem kupionym rynkowo za 45 zł powinny byc usuwane?
wg mnie nawet mozna przyjąć, że kwota 55 jest odpowiednia - człowiek pojechał po bilet, wydał pieniądze na przejazd, poświęcił czas, a ty DOMAGASZ SIĘ mieć wsyztsko na gotowe za niższą cenę
przyjmijcie jakiś margines ludzie
Bless