|
Czym się tu emocjonować. Wszyscy grają dla Amicy. Oni w tym roku zdobędą mistrza i kropka.
Tzw. klasyk ledwo dało się oglądać. Legia cieniutka, Górnik po prostu nie ma za bardzo kim grać. Jeżeli trzeba atakować takimi fachowcami jak Pitry i Zachorski, to trudno się dziwić, że się walczy o utrzymanie. Mimo to mam nadzieję, że Heniek utrzyma ich w lidze. Zresztą w meczach z Amicą u siebie i Legią na wyjeździe zdobyli 2 pkt. My uciułaliśmy w takiej konfiguracji całe zero.
|