Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4955
Stary 20.03.2009, 22:01
Czym się tu emocjonować. Wszyscy grają dla Amicy. Oni w tym roku zdobędą mistrza i kropka.

Tzw. klasyk ledwo dało się oglądać. Legia cieniutka, Górnik po prostu nie ma za bardzo kim grać. Jeżeli trzeba atakować takimi fachowcami jak Pitry i Zachorski, to trudno się dziwić, że się walczy o utrzymanie. Mimo to mam nadzieję, że Heniek utrzyma ich w lidze. Zresztą w meczach z Amicą u siebie i Legią na wyjeździe zdobyli 2 pkt. My uciułaliśmy w takiej konfiguracji całe zero.
:/
Odpowiedz cytując