Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4953
Stary 20.03.2009, 21:59
remis to dla nas korzystny wynik pod jednym waruneczkiem: trza wygrać z Craxą i nie ma to tamto

Ten wynik to porażka głównie dla warszawian, było nie było u siebie dwa punkty stracili.


Ale i Górnikowi w prostym liczeniu punktów niewiele daje, 18 punktów to i tak dalej ostatnie miejsce. Tyle, że wyniki z Lechem i Legią nie dołują a dają nadzieję, że w następnych meczach ze słabszymi będzie im już łatwiej.
Tylko, że ci słabsi nie położą się. Może i wyżej poprzeczkę postawią niż dziś Legia, bo gdy woda podchodzi do gardła a do nóg kamień przywiązany to nie ma zmiłuj.

Najważniejsze, by nasi wygrali. Raz, że Craxa, dwa, że inni się frajerują.


Odpowiedz cytując