remis to dla nas korzystny wynik pod jednym waruneczkiem: trza wygrać z Craxą i nie ma to tamto
Ten wynik to porażka głównie dla warszawian, było nie było u siebie dwa punkty stracili.
Ale i Górnikowi w prostym liczeniu punktów niewiele daje, 18 punktów to i tak dalej ostatnie miejsce. Tyle, że wyniki z Lechem i Legią nie dołują a dają nadzieję, że w następnych meczach ze słabszymi będzie im już łatwiej.
Tylko, że ci słabsi nie położą się. Może i wyżej poprzeczkę postawią niż dziś Legia, bo gdy woda podchodzi do gardła a do nóg kamień przywiązany to nie ma zmiłuj.
Najważniejsze, by nasi wygrali. Raz, że Craxa, dwa, że inni się frajerują.