globoos napisał(a):

|
DYRU, ściągnij sobie paczkę pod tytułem Windows Genuine Forever, znajdziesz w niej wszystko co jest potrzebne do pozbycia się tego sietu
|
dzięki wielkie

pomogło, a wszystko przez to, że zapomniałem klucza do Windowsa jak większość z nas.
ehhh starość nie radość.
pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz wszystkim za pomoc