Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1863
Stary 20.03.2009, 21:34
I tak powinno być na każdym sektorze, bez wyjatku czy są Goście czy ich nie ma
Jezeli są to powinien byc to taki sektor który nie będzie zabierał miejsca innym kibicom
znaczy NAM
Odpowiedz cytując