Robek napisał(a):

A nie wiecie czy nadal bedzie obowiązywał sektor buforowy czy jakos to inaczej rozwiążą?
bo jeżeli będzie to jest bez sensu
|
jeżeli miałby być bufor (a właściwie bufory-bo z obydwu stron),to lepiej by sektor gości znajdował sie tam gdzie dotychczas.przynajmniej bufor byłby tylko jeden,więc i strata miejsc mniejsza.