Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 20.03.2009, 20:53
Robek napisał(a):Wyświetl post
A nie wiecie czy nadal bedzie obowiązywał sektor buforowy czy jakos to inaczej rozwiążą?
bo jeżeli będzie to jest bez sensu
jeżeli miałby być bufor (a właściwie bufory-bo z obydwu stron),to lepiej by sektor gości znajdował sie tam gdzie dotychczas.przynajmniej bufor byłby tylko jeden,więc i strata miejsc mniejsza.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując