Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1859
Stary 20.03.2009, 20:48
wojteq_NH napisał(a):Wyświetl post
w południowym narożniku nowego C (od strony sektora E)
A nie wiecie czy nadal bedzie obowiązywał sektor buforowy czy jakos to inaczej rozwiążą?
bo jeżeli będzie to jest bez sensu
Odpowiedz cytując