Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4943
Stary 20.03.2009, 20:26
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
a co za nazwa Wisła, Legia, Lech, Polonia itd? Nie wiem co masz do ich nazwy. Widywałem gorsze. A Piast odnosi się do historii naszego kraju (Lech Poznań mógł nosić nazwę Piast, ale jednak postawiono również na historyczna nazwę- Lech)
Pisząc nazwa po wyrazie "ekstraklasa" miałem akurat to słowo na myśli a nie Piast. Gdybym miał coś do nazwy "Piast" napisałbym to po tym właśnie słowie bądź bez nawiasu.

A co do tego , że Piast grał "na wyjeździe" jakoś nie wyobrażam sobie i jestem w 100% pewien że mecze Wisły, które będą się odbywały na jesieni po za naszym stadionem na pewno nie będą w takiej dennej atmosferze...
Odpowiedz cytując