ToTylkoJa napisał(a):

|
a co za nazwa Wisła, Legia, Lech, Polonia itd? Nie wiem co masz do ich nazwy. Widywałem gorsze. A Piast odnosi się do historii naszego kraju (Lech Poznań mógł nosić nazwę Piast, ale jednak postawiono również na historyczna nazwę- Lech)
|
Pisząc nazwa po wyrazie "ekstraklasa" miałem akurat to słowo na myśli a nie Piast. Gdybym miał coś do nazwy "Piast" napisałbym to po tym właśnie słowie bądź bez nawiasu.
A co do tego , że Piast grał "na wyjeździe" jakoś nie wyobrażam sobie i jestem w 100% pewien że mecze Wisły, które będą się odbywały na jesieni po za naszym stadionem na pewno nie będą w takiej dennej atmosferze...