ToTylkoJa napisał(a):
|
a co za nazwa Wisła, Legia, Lech, Polonia itd? Nie wiem co masz do ich nazwy. Widywałem gorsze. A Piast odnosi się do historii naszego kraju (Lech Poznań mógł nosić nazwę Piast, ale jednak postawiono również na historyczna nazwę- Lech)
|
myśle, że jemu chodziło o nazwę EKSTRAklasa