Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1854
Stary 20.03.2009, 19:51
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10575

Znikneły już zasieki z E, odrazu inaczej ta trybuna wygląda
Ostatnio edytowane przez radekogi : 20.03.2009 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując