Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
1854
20.03.2009, 19:51
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10575
Znikneły już zasieki z E, odrazu inaczej ta trybuna wygląda
Ostatnio edytowane przez radekogi : 20.03.2009 o godz. 19:56.
radekogi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radekogi
Znajdź inne posty napisane przez radekogi