Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 20.03.2009, 19:47
za teksty typu sprzedam bilet na Wisłe >40 na D powinien być ban! z miejscai usuniecie posta!

Koniki ****a jebane. Znajdź sobie robote a nie rób w chuja brata po szalu
Powód: Bo to tak jest jakbyś przedal Wisłe cieciu
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.03.2009 o godz. 19:48.
Odpowiedz cytując