|
za teksty typu sprzedam bilet na Wisłe >40 na D powinien być ban! z miejscai usuniecie posta!
Koniki ****a jebane. Znajdź sobie robote a nie rób w chuja brata po szalu
Powód: Bo to tak jest jakbyś przedal Wisłe cieciu
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.03.2009 o godz. 19:48.
|