Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4937
Stary 20.03.2009, 19:42
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
Jednak ta nasza liga marna jak nie wiem.
Jak taki klub jak Piast jest w ekstraklasie (co za nazwa heh)? Bez stadionu, bez kibiców... Doping trwał w sumie z 15 minut (teraz jest 80 min)...




Ale nie wiem do czego pijesz...

W Gliwicach mają grac juz niedlugo,a kibicow tez mają,nie oceniaj tego ile ich jest rzeczywiscie po tym ilu z nich przyjezdza do Wodzislawia na "swoje" mecze.W rzeczywistosci to są wyjazdy.



A mecz Piast-Jaga calkiem ciekawy ,jakis gosc z trybuny glownej ciagle najeżdza na Franka,komicznie sie tego slucha
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując