Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1944
Stary 20.03.2009, 19:41
Ja na miejscu Bednarza dłużej poobserwowałbym Bruno z Jagielloni. Od rozpoczęcia rundy jest jednym z najlepszych zawodników Jagi, w meczu z Legią zagrał kilka fajnych piłek. Ciekawy zawodnik. Do tego zna Andersona z ManU .. Tu z nim wywiad: http://www.futbol.pl/index_2501.php?...38029c0&tr=yes
Odpowiedz cytując