Ja na miejscu Bednarza dłużej poobserwowałbym Bruno z Jagielloni. Od rozpoczęcia rundy jest jednym z najlepszych zawodników Jagi, w meczu z Legią zagrał kilka fajnych piłek. Ciekawy zawodnik. Do tego zna Andersona z ManU ..

Tu z nim wywiad:
http://www.futbol.pl/index_2501.php?...38029c0&tr=yes