Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4935
Stary 20.03.2009, 19:33
Jednak ta nasza liga marna jak nie wiem.
Jak taki klub jak Piast jest w ekstraklasie (co za nazwa heh)? Bez stadionu, bez kibiców... Doping trwał w sumie z 15 minut (teraz jest 80 min)...
Odpowiedz cytując