Temat
:
(Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu
Wyświetl pojedynczy post
Krzysztof
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: tak
Offline
#
68
20.03.2009, 19:22
Porcja dzisiejszych zdjęć ze stadionu Wisły:
http://www.reymonta22.pl/?a=news&b=item&id=10575
Krzysztof
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krzysztof
Odwiedź stronę domową użytkownika Krzysztof!
Znajdź inne posty napisane przez Krzysztof